KLDR.150T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR.150T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLDR.150T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 150MA 600VAC/300VDC
Foi de date: KLDR.150T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KLDR.150T
Număr parc KLDR.150T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 150MA 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5968 pcs Fișa cu date KLDR.150T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLDR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 150mA
Clasă CC Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200kA AC, 20kA DC
Aprobări CE, CSA, UL Aplicații Transformer Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KLDR.125T
KLDR.125T
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/300VDC
In stoc: 5091 pcs
Descarca: KLDR.125T.pdf
RFQ
KLDR.150HXP
KLDR.150HXP
Descriere: FUSE CRTRDGE 150MA 600VAC/300VDC
In stoc: 6008 pcs
Descarca: KLDR.150HXP.pdf
RFQ
KLDR.150TXP
KLDR.150TXP