CCMR01.6TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR01.6TXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCMR01.6TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/250VDC
Foi de date: 1.CCMR01.6TXP.pdf2.CCMR01.6TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCMR01.6TXP
Număr parc CCMR01.6TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/250VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4876 pcs Fișa cu date 1.CCMR01.6TXP.pdf2.CCMR01.6TXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume CCMR 1-6/10A
CCMR01.6
CCMR1.6
CCMR1.6A
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 1.6A Clasă CC