CCMR01.6T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR01.6T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCMR01.6T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/250VDC
Foi de date: 1.CCMR01.6T.pdf2.CCMR01.6T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CCMR01.6T
Număr parc CCMR01.6T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/250VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3344 pcs Fișa cu date 1.CCMR01.6T.pdf2.CCMR01.6T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 1.6A
Clasă CC Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 300kA AC, 20kA DC
Aprobări CE, UL Aplicații Motor Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CCMR01.4T
CCMR01.4T
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/250VDC
In stoc: 4960 pcs
Descarca: CCMR01.4T.pdf
RFQ
CCMR01.6TXP
CCMR01.6TXP
Descriere: FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/250VDC