1SMB130AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB130AT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB130AT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 130V 209V SMB
Foi de date: 1.1SMB130AT3G.pdf2.1SMB130AT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB130AT3G
Număr parc 1SMB130AT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 130V 209V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4446 pcs Fișa cu date 1.1SMB130AT3G.pdf2.1SMB130AT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 130V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Tensiune - Defalcare (Min) 144V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2.9A
Capacitate @ Frecventa 150pF @ 1MHz Numărul părții de bază 1SMB
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1SMB130A TR13
1SMB130A TR13
Producători: Central Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 130V 209V SMB