1SMB12AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB12AT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB12AT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 19.9V SMB
Foi de date: 1.1SMB12AT3G.pdf2.1SMB12AT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB12AT3G
Număr parc 1SMB12AT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 12V 19.9V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4387 pcs Fișa cu date 1.1SMB12AT3G.pdf2.1SMB12AT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume 1SMB12AT3GOSTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 30.2A Capacitate @ Frecventa 1245pF @ 1MHz
Numărul părții de bază 1SMB Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1SMB120AT3
1SMB120AT3
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 120V 193V SMB
In stoc: 144330 pcs
Descarca: 1SMB120AT3.pdf
RFQ
1SMB12CAT3G
1SMB12CAT3G
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 12V 19.9V SMB
In stoc: 5804 pcs
Descarca: 1SMB12CAT3G.pdf
RFQ
1SMB12AT3
1SMB12AT3
Descarca: 1SMB12AT3.pdf
1SMB12A BK
1SMB12A BK
Producători: Central Semiconductor