1SMB130AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB130AT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB130AT3
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 130V 209V SMB
Foi de date: 1SMB130AT3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB130AT3
Număr parc 1SMB130AT3 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 130V 209V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 396506 pcs Fișa cu date 1SMB130AT3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 130V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Tensiune - Defalcare (Min) 144V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2.9A
Capacitate @ Frecventa 150pF @ 1MHz Numărul părții de bază 1SMB