0NLN050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0NLN050.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0NLN050.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/VDC
Foi de date: 0NLN050.T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0NLN050.T
Număr parc 0NLN050.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 18432 pcs Fișa cu date 0NLN050.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Serie POWR-GARD® NLN
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume 0NLN050T
F1133
NLN 50
NLN050
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 50A Clasă K5