0NLN100.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0NLN100.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 100A 250VAC/VDC
Foi de date: 0NLN100.V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0NLN100.V
Număr parc 0NLN100.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 100A 250VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4339 pcs Fișa cu date 0NLN100.V.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 1.063" Dia x 3.874" L (27.00mm x 98.40mm) Serie POWR-GARD® NLN
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals Alte nume NLN 100
NLN100
NLN100.V
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 100A Clasă K5