0NLN020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0NLN020.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0NLN020.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 20A 250VAC/VDC
Foi de date: 0NLN020.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0NLN020.T
Număr parc 0NLN020.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 20A 250VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31732 pcs Fișa cu date 0NLN020.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serie POWR-GARD® NLN
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume 0NLN020T
F1127
NLN 20
NLN020
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 20A Clasă K5