0874.200MXEP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
0874.200MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0874.200MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE 200MA 250VAC AXIAL FAST
Foi de date: 0874.200MXEP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0874.200MXEP
Număr parc 0874.200MXEP Producător Littelfuse Inc.
Descriere FUSE 200MA 250VAC AXIAL FAST Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2700 pcs Fișa cu date 0874.200MXEP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serie 874 Starea RoHS Bulk
Timp de raspuns Cartridge, Ceramic Polarizare Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 50A
Codul producătorului 0874.200MXEP Tipul de tip Fuseholder 0.92 Ohm
Descriere FUSE 200MA 250VAC AXIAL FAST DC Rezistență la rece 0.0165
Ratingul curent 200mA Curent - scurgere -