0874.100MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0874.100MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0874.100MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0874.100MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0874.100MXEP
Număr parc 0874.100MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38182 pcs Fișa cu date 0874.100MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serie 874 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Alte nume 0874.100EP
0874.100MXEP-ND
0874100MXEP
F4970
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.0054 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 3 Ohms
Ratingul curent 100mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări cULus
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0874.125MXEP
0874.125MXEP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
In stoc: 74216 pcs
Descarca: 0874.125MXEP.pdf
RFQ
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: 2MM MGRID REC /CAP/PEGS T&R