0874.400MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0874.400MRET1P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0874.400MRET1P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0874.400MRET1P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0874.400MRET1P
Număr parc 0874.400MRET1P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76935 pcs Fișa cu date 0874.400MRET1P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serie 874 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Alte nume 0874.400ET1P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.12 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.3655 Ohms
Ratingul curent 400mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări cULus