0674.100MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0674.100MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0674.100MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0674.100MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0674.100MXEP
Număr parc 0674.100MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82747 pcs Fișa cu date 0674.100MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 674 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.00192
DC Rezistență la rece 4.815 Ohms Ratingul curent 100mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0674.100MXE
0674.100MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL