0674.100DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0674.100DRT4P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0674.100DRT4P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0674.100DRT4P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0674.100DRT4P
Număr parc 0674.100DRT4P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67371 pcs Fișa cu date 0674.100DRT4P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 674 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.00192
DC Rezistență la rece 4.815 Ohms Ratingul curent 100mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0674.125MXE
0674.125MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
In stoc: 96000 pcs
Descarca: 0674.125MXE.pdf
RFQ
06735
Producători: Desco
Descriere: LABEL ESD/STATIC 2"X2" BLCK/YLLW
In stoc: 4201 pcs
Descarca: 06735.pdf
RFQ
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: USB A UPRIGHT CONN FLANGEOUT
Descarca: 0673298031.pdf
0674.100DRT4
0674.100DRT4
Descriere: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL