0674.100DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0674.100DRT4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0674.100DRT4
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0674.100DRT4.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0674.100DRT4
Număr parc 0674.100DRT4 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 95310 pcs Fișa cu date 0674.100DRT4.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 674 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.00192
DC Rezistență la rece 4.815 Ohms Ratingul curent 100mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: DVI-D R/A RECEPTACLE ASSY
In stoc: 5378 pcs
Descarca: 0673514016.pdf
RFQ
0674.100MXE
0674.100MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
In stoc: 79617 pcs
Descarca: 0674.100MXE.pdf
RFQ
0674.125DRT4P
0674.125DRT4P
Descriere: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Descarca: 0674.125DRT4P.pdf
06733
Producători: Desco
Descriere: LABEL MOISTURE WARN 3"X3" 250PC
Descarca:
0674.125DRT4
0674.125DRT4
Descarca: 0674.125DRT4.pdf
Descriere: USB A UPRIGHT CONN FLANGEOUT
Descarca: 0673298030.pdf
06736
Producători: Desco
Descriere: LABEL MOIST WARN 3.75"X3.25" 100
0674.100DRT4P
0674.100DRT4P
Descarca: 0674.100DRT4P.pdf
Descarca: 0674.125MXE.pdf
Descriere: LABEL ESD/STATIC 2"X2" BLCK/YLLW
0674.100MXEP
0674.100MXEP
Descarca: 0674.100MXEP.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW