022902.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022902.5H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 022902.5H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
Foi de date: 022902.5H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 022902.5H
Număr parc 022902.5H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5465 pcs Fișa cu date 022902.5H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serie 229 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm
Alte nume 022902.5
022902.5M
229 02.5(BULK)
22902.5(BULK)
F667
H22902.5
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 50 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0498 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CSA, METI, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
022901.5VXSP
022901.5VXSP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
In stoc: 26481 pcs
Descarca: 022901.5VXSP.pdf
RFQ
022902.5HXS
022902.5HXS
Descriere: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG