022901.5HXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022901.5HXSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 022901.5HXSP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
Foi de date: 022901.5HXSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 022901.5HXSP
Număr parc 022901.5HXSP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 182579 pcs Fișa cu date 022901.5HXSP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serie 229
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm Alte nume 22901.5SP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 15
DC Rezistență la rece 0.1077 Ohms Ratingul curent 1.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC