022901.5MXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022901.5MXSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 022901.5MXSP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
Foi de date: 022901.5MXSP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 022901.5MXSP
Număr parc 022901.5MXSP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 258703 pcs Fișa cu date 022901.5MXSP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serie 229
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 15 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.1077 Ohms
Ratingul curent 1.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC Aprobări CE, CSA, PSE, UL