0225.100MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0225.100MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0225.100MXP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0225.100MXP
Număr parc 0225.100MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3431 pcs Fișa cu date 0225.100MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serie 225
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.00075 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 6.15 Ohms
Ratingul curent 100mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC Aprobări -