0225.100HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225.100HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0225.100HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0225.100HXP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0225.100HXP
Număr parc 0225.100HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4597 pcs Fișa cu date 0225.100HXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serie 225
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm Alte nume 225.100P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.00075
DC Rezistență la rece 6.15 Ohms Ratingul curent 100mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC
Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Bopla Enclosures
Descriere: BOX PLASTIC GRAY 9.45"L X 4.72"W
In stoc: 2081 pcs
Descarca: 02242094.pdf
RFQ
02244N
02244N
Producători: Apex Tool Group
Descriere: GAUGE,DEPTH 8",#211,203MM
In stoc: 13871 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Bopla Enclosures
Descriere: BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 4.72"W
Descarca: 02246000.pdf
0225.125H
0225.125H
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
Descarca: 0225.125H.pdf
0225
Producători: Davies Molding, LLC.
Descriere: BOX ABS BLACK 4.03"L X 2.92"W
Descriere: FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
Descarca: 0225.100H.pdf
0225.125MXP
0225.125MXP
Descriere: FUSE GLASS 125MA 250VAC 125VDC