0225.250MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225.250MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0225.250MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0225.250MXP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0225.250MXP
Număr parc 0225.250MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6920 pcs Fișa cu date 0225.250MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serie 225
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 2AG, 5mm x 15mm Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.03 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 1.15 Ohms
Ratingul curent 250mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC Aprobări -