0218.160MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.160MRET1P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0218.160MRET1P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0218.160MRET1P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0218.160MRET1P
Număr parc 0218.160MRET1P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99871 pcs Fișa cu date 0218.160MRET1P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 218 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.219
DC Rezistență la rece 2.55 Ohms Ratingul curent 160mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A