0218.125MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.125MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0218.125MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0218.125MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0218.125MXP
Număr parc 0218.125MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73708 pcs Fișa cu date 0218.125MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 218 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0218.125MXP-ND
218.125MXP
F1736
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.1465 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 4.2 Ohms
Ratingul curent 125mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE