0218.160HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.160HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0218.160HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0218.160HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0218.160HXP
Număr parc 0218.160HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64785 pcs Fișa cu date 0218.160HXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 218 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0218160HXP
218.160P
218.160XP
F2411
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.219 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 2.55 Ohms
Ratingul curent 160mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0218.160H
0218.160H
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM