021706.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021706.3MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 021706.3MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.021706.3MXEP.pdf2.021706.3MXEP.pdf3.021706.3MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 021706.3MXEP
Număr parc 021706.3MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104714 pcs Fișa cu date 1.021706.3MXEP.pdf2.021706.3MXEP.pdf3.021706.3MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 217 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 021706.3MXEP-ND
0217063MXEP
21706.3XEP
F4640
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 62.465 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0095 Ohms
Ratingul curent 6.3A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 63A Aprobări BSI, CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE