02171.25MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02171.25MRET1P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02171.25MRET1P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.02171.25MRET1P.pdf2.02171.25MRET1P.pdf3.02171.25MRET1P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02171.25MRET1P
Număr parc 02171.25MRET1P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 217 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 2.23
DC Rezistență la rece 0.0701 Ohms Ratingul curent 1.25A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A