021706.3MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021706.3MXBP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 021706.3MXBP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.021706.3MXBP.pdf2.021706.3MXBP.pdf3.021706.3MXBP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 021706.3MXBP
Număr parc 021706.3MXBP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186896 pcs Fișa cu date 1.021706.3MXBP.pdf2.021706.3MXBP.pdf3.021706.3MXBP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 217 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 21706.3MXBP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 62.465 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0095 Ohms
Ratingul curent 6.3A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 63A Aprobări BSI, CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE