0215.250TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.250TXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0215.250TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0215.250TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0215.250TXP
Număr parc 0215.250TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58269 pcs Fișa cu date 0215.250TXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 215 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0215.250TXP-ND
215.250TXP
F6040
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.545 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 1.24 Ohms
Ratingul curent 250mA Culoare -