0215.250MXEP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
0215.250MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0215.250MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0215.250MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0215.250MXEP
Număr parc 0215.250MXEP Producător Littelfuse Inc.
Descriere FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81068 pcs Fișa cu date 0215.250MXEP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serie 215 Starea RoHS Bulk
Timp de raspuns Cartridge, Ceramic Polarizare 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 0215.250XEP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.5kA Codul producătorului 0215.250MXEP
Tipul de tip Fuseholder 1.24 Ohm Descriere FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
DC Rezistență la rece 0.545 Ratingul curent 250mA