0215.315MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.315MRET1P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0215.315MRET1P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0215.315MRET1P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0215.315MRET1P
Număr parc 0215.315MRET1P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 70841 pcs Fișa cu date 0215.315MRET1P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serie 215 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 0215.315T1P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.975 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.88 Ohms
Ratingul curent 315mA Culoare -