MBRT300200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT300200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRT300200
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER
Foi de date: MBRT300200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRT300200
Număr parc MBRT300200 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1802 pcs Fișa cu date MBRT300200.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 920mV @ 150A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor Three Tower Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Three Tower Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 150A Chassis Mount Three Tower
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 200V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 150A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRT300100R
MBRT300100R
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE MODULE 100V 300A 3TOWER
In stoc: 1682 pcs
Descarca: MBRT300100R.pdf
RFQ
MBRT30030L
MBRT30030L
Descriere: DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER
In stoc: 4775 pcs
Descarca: MBRT30030L.pdf
RFQ
MBRT300200R
MBRT300200R
Descriere: DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER