MBRT30020
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30020 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRT30020
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE MODULE 20V 300A 3TOWER
Foi de date: 1.MBRT30020.pdf2.MBRT30020.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRT30020
Număr parc MBRT30020 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE MODULE 20V 300A 3TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1909 pcs Fișa cu date 1.MBRT30020.pdf2.MBRT30020.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 750mV @ 150A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 20V
Pachetul dispozitivului furnizor Three Tower Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Three Tower Alte nume MBRT30020GN
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 300A (DC) Chassis Mount Three Tower
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 20V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 300A (DC)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRT300200R
MBRT300200R
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER