MBRT300100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT300100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRT300100
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE MODULE 100V 300A 3TOWER
Foi de date: 1.MBRT300100.pdf2.MBRT300100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRT300100
Număr parc MBRT300100 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE MODULE 100V 300A 3TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1903 pcs Fișa cu date 1.MBRT300100.pdf2.MBRT300100.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 880mV @ 150A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor Three Tower Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Three Tower Alte nume MBRT300100GN
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 300A (DC) Chassis Mount Three Tower
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 20V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 300A (DC)