B32231D6225K000
Prezentarea produsului
Număr parc: B32231D6225K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC AXIAL
Foi de date: B32231D6225K000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B32231D6225K000
Număr parc B32231D6225K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4762 pcs Fișa cu date B32231D6225K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.866" W, 0.512" T x 1.260" L (22.00mm, 13.00mm x 32.00mm) Serie B32231
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume B32231D6225K
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 2.2µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial capacitanță 2.2µF