B32231D6104K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32231D6104K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL
Foi de date: B32231D6104K000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B32231D6104K000
Număr parc B32231D6104K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6509 pcs Fișa cu date B32231D6104K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.335" W, 0.217" T x 0.748" L (8.50mm, 5.50mm x 19.00mm) Serie B32231
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume B32231D6104K
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial capacitanță 0.1µF