B32231D6224M000
Prezentarea produsului
Număr parc: B32231D6224M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 20% 400VDC AXIAL
Foi de date: B32231D6224M000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B32231D6224M000
Număr parc B32231D6224M000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.22UF 20% 400VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5002 pcs Fișa cu date B32231D6224M000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" W, 0.276" T x 0.748" L (12.00mm, 7.00mm x 19.00mm) Serie B32231
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume B32231D6224M
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial capacitanță 0.22µF