SMBJ100A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ100A-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ100A-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 100V 162V SMB
Foi de date: SMBJ100A-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ100A-13-F
Număr parc SMBJ100A-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 100V 162V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 233585 pcs Fișa cu date SMBJ100A-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 100V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Tensiune - Defalcare (Min) 111V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie SMBJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume SMBJ100A-FDIDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.7A Capacitate @ Frecventa -