SMBJ100A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ100A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ100A
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 100V 162V DO214AA
Foi de date: 1.SMBJ100A.pdf2.SMBJ100A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ100A
Număr parc SMBJ100A Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 100V 162V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 212609 pcs Fișa cu date 1.SMBJ100A.pdf2.SMBJ100A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 100V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Tensiune - Defalcare (Min) 111V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMB)
Serie SMBJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume SMBJ100AFSDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.7A Capacitate @ Frecventa -
Numărul părții de bază SMBJ100 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ100A-E3/5B
SMBJ100A-E3/5B
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 100V 162V DO214AA
In stoc: 811017 pcs
Descarca: SMBJ100A-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ100A
SMBJ100A
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 100V 162V SMB
In stoc: 175714 pcs
Descarca: SMBJ100A.pdf
RFQ
SMBJ10-E3/5B
SMBJ10-E3/5B
Descriere: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AA
Descarca: SMBJ10-E3/5B.pdf
SMBJ100A
SMBJ100A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descarca: SMBJ100A.pdf
SMBJ100-E3/5B
SMBJ100-E3/5B
Descriere: TVS DIODE 100V 179V DO214AA
Descarca: SMBJ100-E3/5B.pdf
SMBJ100A-13-F
SMBJ100A-13-F
Producători: Diodes Incorporated
Descarca: SMBJ100A-13-F.pdf
SMBJ100A R5G
SMBJ100A R5G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descarca: SMBJ100A R5G.pdf
SMBJ100-E3/52
SMBJ100-E3/52
Descarca: SMBJ100-E3/52.pdf
SMBJ100
SMBJ100
Descriere: TVS DIODE 100V 170.1V DO214AA
Descarca: SMBJ100.pdf
SMBJ100A-E3/52
SMBJ100A-E3/52
Descarca: SMBJ100A-E3/52.pdf
SMBJ100A M4G
SMBJ100A M4G
Descarca: SMBJ100A M4G.pdf
SMBJ100A-13
SMBJ100A-13
Descarca: SMBJ100A-13.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW