SMBJ100AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ100AE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ100AE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 100V 162V DO214AA
Foi de date: SMBJ100AE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ100AE3/TR13
Număr parc SMBJ100AE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 100V 162V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 459786 pcs Fișa cu date SMBJ100AE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 100V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Tensiune - Defalcare (Min) 111V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMBJ (DO-214AA)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.7A