MBR10100CTF-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR10100CTF-E1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB
Foi de date: MBR10100CTF-E1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR10100CTF-E1
Număr parc MBR10100CTF-E1 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 163579 pcs Fișa cu date MBR10100CTF-E1.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 840mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220F-3 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack Alte nume MBR10100CTF-E1DI
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A