MBR10100CT-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR10100CT-E1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220S
Foi de date: MBR10100CT-E1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR10100CT-E1
Număr parc MBR10100CT-E1 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220S Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 143345 pcs Fișa cu date MBR10100CT-E1.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 850mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-3 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume MBR10100CT-E1DI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBR10100CT-G1
MBR10100CT-G1
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE SCHOTT 100V 5A TO220AB
In stoc: 200357 pcs
Descarca: MBR10100CT-G1.pdf
RFQ
MBR10100CT
MBR10100CT
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB
In stoc: 49834 pcs
Descarca: MBR10100CT.pdf
RFQ
MBR10100CTF-E1
MBR10100CTF-E1
Descarca: MBR10100CTF-E1.pdf
MBR10100CT-M3/4W
MBR10100CT-M3/4W
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Descarca: MBR10100CT-M3/4W.pdf
Descarca: MBR10100CT.pdf
MBR10100CS2TR-G1
MBR10100CS2TR-G1
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Descarca: MBR10100CS2TR-G1.pdf
MBR10100CT-LJ
MBR10100CT-LJ
Descriere: DIODE ARRAY 100V 5A TO220AB
Descarca: MBR10100CT-LJ.pdf
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions