MBR10100CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR10100CTHC0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR10100CTHC0G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Foi de date: MBR10100CTHC0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR10100CTHC0G
Număr parc MBR10100CTHC0G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 311871 pcs Fișa cu date MBR10100CTHC0G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 950mV @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 10A