Q48SD12025NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q48SD12025NRFA
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 300W
Foi de date: Q48SD12025NRFA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Q48SD12025NRFA
Număr parc Q48SD12025NRFA Producător Delta Electronics
Descriere DC DC CONVERTER 12V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4865 pcs Fișa cu date Q48SD12025NRFA.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.30" L x 1.45" W x 0.44" H (58.4mm x 36.8mm x 11.2mm)
Serie Delphi Q48SD Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz 6-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 95.7% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Caracteristici de control Enable, Active Low