Q48SC12008NNFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q48SC12008NNFA
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 100W
Foi de date: Q48SC12008NNFA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
270 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q48SC12008NNFA
Număr parc Q48SC12008NNFA Producător Delta Electronics
Descriere DC DC CONVERTER 12V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3171 pcs Fișa cu date Q48SC12008NNFA.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serie Delphi Q48SC Putere (Wați) 100W
ambalare Tray Pachet / Caz 8-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 120°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 91.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.3A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 8.3A Caracteristici de control Enable, Active Low