Q48SA52001NNFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q48SA52001NNFA
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 52V 60W
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile Q48SA52001NNFA
Număr parc Q48SA52001NNFA Producător Delta Electronics
Descriere DC DC CONVERTER 52V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5505 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 52V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.39" H (57.9mm x 36.8mm x 9.9mm)
Serie Delphi Q48SA Putere (Wați) 60W
ambalare Bulk Pachet / Caz 6-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 120°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 91% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 52V 1.15A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 1.15A Caracteristici de control Enable, Active Low