IMC1210EB390K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB390K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1210EB390K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 104MA 7 OHM SMD
Foi de date: IMC1210EB390K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMC1210EB390K
Număr parc IMC1210EB390K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 39UH 104MA 7 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 155414 pcs Fișa cu date IMC1210EB390K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1210
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 2.52MHz
Inductanţă 39µH Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm)
Frecventa - Self Resonant 15MHz descriere detaliata 39µH Unshielded Wirewound Inductor 104mA 7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 7 Ohm Max Ratingul curent 104mA