IMC1210EB330J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB330J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1210EB330J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 112MA 6 OHM SMD
Foi de date: IMC1210EB330J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMC1210EB330J
Număr parc IMC1210EB330J Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 33UH 112MA 6 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140213 pcs Fișa cu date IMC1210EB330J.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1210
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 2.52MHz
Inductanţă 33µH Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm)
Frecventa - Self Resonant 16MHz descriere detaliata 33µH Unshielded Wirewound Inductor 112mA 6 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 6 Ohm Max Ratingul curent 112mA