IMC1210EB39NM
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB39NM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1210EB39NM
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 39NH 530MA 270 MOHM
Foi de date: IMC1210EB39NM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMC1210EB39NM
Număr parc IMC1210EB39NM Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 39NH 530MA 270 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 154781 pcs Fișa cu date IMC1210EB39NM.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1210
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 50MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Non-Magnetic
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 50MHz
Inductanţă 39nH Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm)
Frecventa - Self Resonant 1GHz descriere detaliata 39nH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 270 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 270 mOhm Max Ratingul curent 530mA