ITTUK400A
Prezentarea produsului
Număr parc: ITTUK400A
Producator / Marca: Cynergy3
Descrierea produsului TEMP PROBE K TYPE 6X400MM 1/4"NP
Foi de date: ITTUK400A.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 433 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ITTUK400A
Număr parc ITTUK400A Producător Cynergy3
cantitate valabila 433 pcs Fișa cu date ITTUK400A.pdf
Tipul terminalului Enclosed Terminals Interval de temperatură 0 ~ 1350°C
Serie ITTU Alte nume 725-1757
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Lungime - tub de protecție 400mm
Lungime - Sârmă de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Element Tip K - Type Diametru - tub de protecție 6mm