ITTUJ200A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ITTUJ200A
Producator / Marca: Cynergy3
Descrierea produsului TEMP PROBE J TYPE 6X200MM 1/4"NP
Foi de date: ITTUJ200A.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 517 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ITTUJ200A
Număr parc ITTUJ200A Producător Cynergy3
cantitate valabila 517 pcs Fișa cu date ITTUJ200A.pdf
Tipul terminalului Enclosed Terminals Interval de temperatură 0 ~ 1200°C
Serie ITTU Alte nume 725-1751
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Lungime - tub de protecție 200mm
Lungime - Sârmă de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Element Tip J - Type Diametru - tub de protecție 6mm